Vaaz Kürsüsü

Vaaz Kürsüsü Nedir?

Camilere ibadet etmeye gittiğimizde genellikle camilerin köşelerinde yer alan ve cami mobilyalarından olan vaaz kürsülerini gördüğümüzde aklımıza, vaaz kürsüsü nedir, vaaz kürsüsü ne işe yarar, camide kürsüde ne yapılır gibi sorular aklımıza gelmektedir. Kısaca değinecek olursak, vaaz kürsüleri camiler içerisinde genellikle köşelerde bulunmaktadır. Vaaz kürsüleri genelde yerden birkaç basamak yüksekte olabilir. Buraya çıkan imamlar veya sohbet edecek kişiler içerisinde bulunan oturma alanına oturarak vaazlarını veya sohbetlerini yaparlar. Her camide bulunan vaaz kürsüleri göze hoş gelen ve işçilikli bir cami mobilyası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Vaaz Kürsü Modelleri

Vaaz Kürsü modellerimizi incelediğinizde çeşitliliğin oldukça fazla olduğunu göreceksiniz. Cami Vaaz kürsü modellerinin bu denli çeşitlilik göstermesinin ilk sebebi caminin iç yapısına ve renk dokusuna göre uygun olarak üretilmesi gösterilebilir. Her camide bulunan ahşap vaaz kürsü modellerini istediğiniz şekilde üreterek siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Üretim aşamasında istenilen ağaç türü, boya türü ve işleme motifleri ile bezenerek el emeği göz nuru ürünler ortaya çıkarılmaktadır. Vaaz kürsüleri genellikle çam ağacından üretilmektedir. Çam ağacı hem işlenmesi kolay hem de dayanıklı olması sebebiyle tercih edilmektedir. Ahşap vaaz kürsü modelleri üzerine boya olarak genellikle eskitme, ceviz ve meşe renkleri tercih edilmektedir. Sizlerde caminin iç dokusuna ve renk tonuna uygun olarak istediğiniz rengi seçerek vaaz kürsü modeline en güzel şekilde sahip olabilirsiniz.

Vaaz Kürsü Fiyatları

Vaaz kürsüsü fiyatları daha önce yukarıda bahsettiğimiz gibi birçok değişkene sahiptir. Diğer cami iç dekorasyon ürünlerinde olduğu gibi vaaz kürsülerinde de ağaç türü, boya ve oyma motiflerine göre fiyat farklılıkları görülmektedir. Vaaz kürsü fiyatları genellikle ağaç türü ve oyma motiflerine göre şekillenmektedir. Sizlerin beğeneceği ve göze en hoş gelecek cami vaaz kürsülerini üretirken fiyatları konusunda da müşterilerimizi memnun edecek belirlemeler yaparak en güzel hizmeti vermeye çalışmaktayız. Vaaz kürsü fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim kısmında yer alan numaradan bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.