Hakkımızda

130 yıllık dededen toruna süregelen ve geçmişten günümüze kadar ahşap işinde ustalığı ve işçiliğiyle göz kamaştıran, ahşabı sanatıyla buluşturan, işi ile emeğini, ustalığını ve kalitesini harmanlayan, ahşabı ve ahşap oymacılığını seven, müşterilerinin işini kendi işleri gibi gören ve bir o kadar da müşterilerine değer veren, müşterilerinin tüm isteklerine cevap verebilecek ustalıkta ve kabiliyette bir müessese olarak ahşap dünyasında yerimizi almaktayız.

Ahşap üzerine her türlü malzemeyi yapabilmekteyiz siz müşterilerimizin seçimleriyle imal edebilmekteyiz. Ahşap adına ve ahşap oymacılık adına aklınıza gelen her türlü malzemeyi yapabiliriz. Arayıp ne istediğinizi bize bildirmeniz yeterli. Ayrıca mobilya alanında da hizmet vermekteyiz. Mobilya olarak mutfak dolabı, özel dolaplar, masalar, sehpalar, yatak odası takımları, lavabolar, genç odaları, kitaplık, ayakkabılık vb. aklınıza gelen her şeyi yapabilmekteyiz. Siz hayal edin aklınızda tasarlayın bizimle paylaşın, bizde sizin hayallerinizi gerçekleştirelim.

Web sitemizdeki ahşap oyma kapı modelleri ya da ahşap minber-mihrap modelleri ve fiyatları hakkında iletişim kısmından bize ulaşarak detaylı bilgiyi edinebilirsiniz. Üretimlerimizden olan ahşap camii mobilyaları, vaaz kürsüsü modelleri gibi daha birçok ürünümüzü görsel olarak görerek fikir sahibi olabilirsiniz.