Cami Dekorasyon ve Minber-Mihrap Modelleri

[title style=”center” text=”Cami dekorasyonu – Ahşap kapılar – minber-mihrap modelleri” tag_name=”h1″ size=”89″]

Cami Dekorasyonu

Cami dekorasyonu ve cami iç dizaynı denildiğinde akla ilk gelen muhakkak yıllardır nice ustaların ellerinden çıkmış olan ve çıkmaya devam eden ahşap cami mobilyaları olmaktadır. Şüphesiz cami iç dizaynı yapılırken ortama sıcaklık ve el sanatı değeri katan ahşap cami mobilyaları tercih konusu olmaktadır. Bizimde Fadıralı Ahşap olarak üretmekten hem zevk duyduğumuz hem de kalıcı eserler yaptığımız için mutlu olduğumuzdan dolayı büyük bir ustalıkla ve emekle nice eserler ortaya çıkarmaktayız.

[ux_products style=”label” col_spacing=”normal” depth=”1″ depth_hover=”5″ slider_nav_style=”circle” cat=”68″ tags=”81″ image_height=”200%” image_size=”medium” image_hover=”overlay-add” image_hover_alt=”zoom-long” text_size=”large” text_hover=”hover-slide”]

Cami dekorasyonu yapılırken yukarıda görüldüğü üzere isteğe göre üretmiş olduğumuz yüksek el emeği ve kaliteli işçilik ile ortaya çıkarılan ahşap minber modellerimiz ile camilerin iç dizaynı hem güzel olmaktadır hem de sanatla donatılmaktadır. Cami dekorasyonu yapılırken genellikle caminin iç rengine iç dizaynına uygun olarak renk seçimi yapılmaktadır. Cami dekorasyonunda genel renk tercihi ise eskitme renkleri olmaktadır.

[ux_products style=”label” col_spacing=”normal” depth=”1″ depth_hover=”5″ slider_nav_style=”circle” cat=”69″ tags=”83″ image_height=”200%” image_size=”medium” image_hover=”overlay-add” image_hover_alt=”zoom-long” text_size=”large” text_hover=”hover-slide”]

Cami dekorasyonu konusunda en işçilikle ve sanatlı olan malzemelerden bir diğeri ise ahşap mihraplardır. Yıllardır üretimine devam ettiğimiz birçok cami iç dizaynında ve cami dekorasyonunda kullanılmakta olan ahşap mihrap modellerimiz yukarıda görüldüğü üzere oldukça işçilikli ve kalitelidir. Cami dekorasyonu için tercih edilen cami mobilyaları üretiminde genellikle çam ağacı kullanılmaktadır. Ancak isteğe göre egzotik ağaçlar gibi farklı seçeneklerde kullanılabilmektedir. Çam ağacından üretilen ahşap ürünler cami iç dizaynına göre istenilen renge göre boyanabilmektedir. Ancak egzotik olan bazı ağaçlara renk uygulanamamaktadır.

[ux_products style=”label” cat=”67″ tags=”79″ image_height=”200%”]

Son olarak cami iç dizaynını tamamlayacak olan ve dışarısı ile içerinin bağlantısını sağlayacak olan ahşap kapılara geldi. Şüphesiz tarihi camilerden de gördüğümüz gibi ahşap cami kapıları yıllarca nice insanlara temas etmektedir. Yüksek kalite ve el işçiliği ile üretimini yaptığımız ve el oyması ile bezediğimiz ahşap kapılar çok çeşitlidir. Ahşap oyma kapılar olarak sınıflandırdığımız bu ahşap kapıları tercihe göre üzerinde oyma olmadan da üretmekteyiz. Renk ve ağaç seçimi tamamen cami iç dekorasyonu ile bağlantılı olarak yapılmaktadır.

Ürünlerimizi inceleyip detaylı bilgi almak için iletişim kısmında yer alan numaradan veya whatsapp butonuna tıklayarak wwhatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.